Telewizory LG z abonamentem Netflix w zestawie

oled
źródło: http://foter.com/

Ramówka programów telewizyjnych nie przekonuje nabywców nowych telewizorów, które zostały stworzone do wyświetlania obrazu, przerastającego obecną technologię stacji komercyjnych. Tylko internet oferuje treści w rozdzielczości 4K i QHD. Nic więc dziwnego, że telewizory z funkcją SMART, umożliwiające instalowanie aplikacji takich jak Netflix, znikają z półek w zawrotnym tempie. Firma LG trafiła w dziesiątkę ze swoją nową promocją.

Dlaczego akurat Netflix?

telewizory
źródło: http://foter.com/

Polski rynek w końcu zaczął być dostrzegany przez międzynarodowych dystrybutorów treści VOD, którzy od lat oferowali swoje usługi w krajach zachodniej Europy. Konsumenci treści wideo z naszego kraju zaczęli dostrzegać zalety płynące z posiadania legalnego dostępu do filmów i seriali. Pierwsze miesiące platformy Netflix w Polsce nie były szczególnie udane, aczkolwiek teraz posiada największą bibliotekę filmów i seriali w języku polskim. Konkurencja dopiero zaczyna tworzyć spolszczenia w formie napisów i lektora do posiadanej treści. Poza tym największe obecnie produkcje serialowe, które biją na głowę pełnometrażowe filmy publikowane są na Netflix, lub są przez niego współtworzone. Oznacza to, że wyłączność na ich emisję ma tylko ta platforma.

Dedykowane telewizory poznasz po pilocie

Umieszczenie na pilotach przycisku z napisem Netflix to najlepszy chwyt marketingowy, który potwierdza, że na telewizorze zainstalowano działającą aplikację dystrybutora VOD. Dedykowane Netflixowi telewizory firmy LG, posiadają promocyjny pakiet trzech miesięcy abonamentu Premium. Oznacza to, że przez ten czas można oglądać wszystkie treści w najwyższej jakości obrazu 4K na czterech niezależnych ekranach. Jako ekran rozumiemy telewizor, tablet, smartfon czy monitor komputerowy. Oprócz objętych promocją telewizorów OLED dostępne w pakiecie z Netflix są tańsze modele Super UHD i Smart TV UHD. Oferta trafiła w idealny czas, ponieważ rośnie zainteresowanie abonamentem VOD. Z internetu znika coraz więcej treści pirackich i nielegalnych serwisów z filmami i serialami. Opłacanie standardowego abonamentu w kwocie 40 złotych miesięcznie okazuje się wydatkiem do zaakceptowania, który często zastępuje telewizję satelitarną.

Pod tym adresem znajdują się przykładowe modele z dedykowaną aplikacją i pilotem obsługującym Netflix – http://www.lg.com/pl/telewizory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.