Kursy online. Jak wygląda nauka w domu?

kooperacja
źródło: https://pixabay.com/pl/

Wideo rozmowy są powszechnie znane i wykorzystywane przez programy takie jak skype czy popularny serwis Omegle. Dzięki nim bez wychodzenia z domu lub spotykania się osobiście możemy rozmawiać i widzieć naszych znajomych lub rodzinę. Wykorzystanie tej technologii w branży szkoleniowej dopiero się zaczyna. A przynajmniej tak dzieje się w naszym kraju. Szczególnie popularne są kursy trwający od kilku tygodniu do maksymalnie kilku miesięcy.

Nauka online języka obcego z wykładowcą

e-learning
źródło: https://pixabay.com/pl/

Najskuteczniejszym sposobem nauki języka obcego jest rozmowa i poznawanie nowych słów i korygowanie błędów z drugim człowiekiem. Aczkolwiek nikt nie powiedział, że musi być, to rozmowa na żywo. Równie dobrze można uczyć się patrząc na kogoś w ekranie monitora, tabletu lub telewizora. Kursy online dopiero raczkują, ale bardziej znane firmy prężnie rozwijają ten sposób nauczania. Już teraz możecie zapisać się na kurs angielskiego przez internet na grup podstawowych i średniozaawansowanych. W związku z tym, że zajęcia odbywają się na żywo i są w pełni interaktywne trzeba zadeklarować się co do godzin nauki. Tutaj otwiera się przed nami druga korzyść z nauki bez wychodzenia z domu. Chodzi o elastyczne godziny do wyboru od 8 rano do 23:00.

Znana sieć sklepów z multimediami i książkami Empik wystartowała z własną ofertą nauczania online: http://www.empikschoolonline.com/

Ale to jeszcze nie wszystko

Nauka w domu o dowolnej godzinie jest wystarczająco kusząca, by wybrać ten rodzaj kursu. Ale jest jeszcze kilka rzeczy, które sprawiają, że nauka online, to przyszłość. Można się domyślić, że zajęcia są nagrywane i zapisywane na serwerach. Te dane dostępne są dla każdego kursanta, który chce odświeżyć informacje lub zobaczyć jakie błędy robił raz jeszcze. Każde zajęcia językowe opierają się na ćwiczeniach. W przypadku uczenia się na komputerze przez internet, mamy wszystko na stronie firmy oferującej nam kurs. To znaczy, że materiały i ćwiczenia możemy wykonywać kiedy chcemy i wszystko jest na jednej stronie lub aplikacji internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.