Buzdyganek naziemny i żeń-szeń na męskie problemy

żeń-szeń
źródło: https://pixabay.com/pl/

Problemy z wywołaniem i utrzymaniem erekcji biorą się ze złych nawyków żywieniowych i braku aktywności fizycznej. Pracujemy na nie wiele lat, dlatego nie powinniśmy liczyć, że jeden preparat zdziała cuda bez naszego wkładu w poprawę stylu życia. Niemniej badania naukowe wskazują bardzo silne działanie dwóch roślin, które często pojawiają się w suplementach diety na podwyższenie męskiego hormonu. Czy ich działanie jest odczuwalne i bezpieczne w każdym wieku?

Problem z erekcją młodego mężczyzny

męskie problemy
źródło: https://pixabay.com/pl/

Trzydziestolatek mający problem z erekcją to coraz częstszy problem, który można opisać jednym słowem – zaniedbanie. Zdolności seksualne zdrowego mężczyzny w wieku 30 lat nie różnią się od 20-paro latka. Do około 40-45 roku życia erekcja powinna być silna i wywoływana bez żadnych przeszkód. Jeżeli jest inaczej, najprawdopodobniej mamy do czynienia z człowiekiem, który nie jest aktywny fizycznie, odżywia się nieprawidłowo i nie stroni od papierosów oraz alkoholu. Te czynniki zawsze będą obniżały poziom testosteronu i żaden preparat tutaj nie pomoże. Oszukiwanie się niebieską tabletką jest jak zakrywanie ręką wskaźnika niskiego poziomu oleju w aucie, które niedługo zacznie zacierać silnik. Czas na zmianę stylu życia na zdrowszy.

Jesień życia i suplementy na erekcję

suplementy

Po 45 roku życia problemy ze wzwodem mogą wiązać się z poziomem testosteronu, który naturalnie zaczyna się obniżać nawet u zdrowej osoby, oraz niedoborami minerałów i witamin. Można je uzupełnić suplementując preparaty takie jak permen king (forum użytkowników potwierdza jego pozytywny wpływ) zawierające żeń-szeń. Korzeń żeń-szenia posiada mnóstwo naturalnych mikroelementów i substancje pobudzające. W połączeniu z buzdygankiem naziemnym jest to silny antyoksydant, który wpływa także na poziom testosteronu. Jednak żeby zaobserwować jego działanie, niezbędne jest suplementowanie przez długi czas (3 miesiące) i zwiększenie swojej aktywności w ciągu dnia. Zawsze będę polecał aktywność siłową, która o wiele lepiej wpływa na produkcję hormonów niż bieganie czy jazda na rowerze. Nie zapominajcie też o diecie. Suplementacja preparatami zewnętrznymi w średnim wieku jest niezbędna z powodu zmian, jakie zachodzą w metabolizmie. Trzeba by zjadać potężne ilości owoców, warzyw i nasion, by osiągnąć taki poziom mikroelementów co 2-3 tabletki suplementu. Spadająca szybkość przemiany materii sprawiłaby, że jedzenie zaczęłoby się odkładać jako tkanka tłuszczowa. A nadwaga jest jednym z czynników obniżających testosteron w każdym wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.