Słuchawki dla ludzi aktywnych fizycznie

muzyka
źródło: https://pixabay.com/pl/

Społeczność ludzi fit, to duża grupa, na której można zarobić niezłą kasę. Kupują fit produkty spożywcze, ubierają się w ubrania slim fit oraz kupują elektronikę dla aktywnych. Wśród tej ostatniej kategorii są urządzenia niezwykle przydatne. Przykład to pulsometr czy stoper, który pozwala mierzyć czas i zmieniać intensywność oraz długość treningu. Mniej potrzebne, ale równie popularne są słuchawki do telefonu lub odtwarzaczy muzycznych. Bo przecież, jak tu uprawiać sport bez muzyki?

słuchawki
źródło:https://pixabay.com/pl/

Markowe na kabel

Można się z tym nie zgadzać i protestować, ale znane marki od dawna podnoszą cenę swoich wyrobów po części dlatego, że są znane. Płacimy za logo więcej niż gdyby urządzenie było nowo powstałej marki, której nikt nie zna. Zgadzam się, że wykonanie musi być równie dobre, ale umówmy się, że droższe nie zawsze znaczy lepiej zrobione.

Każdy kto szukał słuchawek do biegania trafił na produkty marki Sony, Panasonic i Philips. Te trzy duże korporacje produkują niewątpliwie bardzo dobrej jakości sprzęt muzyczny, ale nie zawsze są wygodne i trwałe. Jedyne na co nie można narzekać, to jakość dźwięku. Pewna mniej znana firma kryjąca się pod skrótem ATH (Audio-Technika) produkuje jedne z najbardziej uniwersalnych słuchawek dla atletów. Jej wyrób jest nie tylko wygodny i dobrej jakości muzycznie, ale również wodoodporny i posiadający własny mikrofon do rozmów telefonicznych. Są to klasyczne słuchawki wkładane do ucha z dodatkowym wspornikiem i co ważne podłączane wejściem mini jack przez kabel. W ogóle słuchawki na kabel są dużo lepszym rozwiązaniem finansowym. Jakość dźwięku jest bardzo dobra i nie trzeba płacić za nie horrendalnych sum.

Bezprzewodowe i niesamowicie drogie

Jeżeli wydanie 500-600 złotych spływa po was jak po kaczce kupcie słuchawki bluetooth dla osób aktywnych. Takie ceny osiągają markowe zestawy firmy Sony oraz Beats by Dr. Dre. Ta druga firma jak sama nazwa wskazuje wspierana jest nazwiskiem producenta oraz rapera amerykańskiego Doktora Dre, który sam aktywnie żyje uprawiając sporty siłowe oraz biegając dla utrzymania dociętej sylwetki. Bardzo lekki i nie wymagające podłączania kablem słuchawki bluetooth przypadną do gustu gadżeciarzom, oraz sportowcom narzekającym na plączący się kabel. Problem stanowi jedynie bateria, która nie wytrzyma zbyt długich tras nie mówiąc już o 3 godzinnym maratonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.