Ford Ka Plus – nowe technologie

Nowy Ford Ka plus, uznawany za jeden z najtańszych samochodów w segmencie B, został wyposażony w szereg nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które zapewniają przede wszystkim komfort, wygodę i bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i wszystkich pasażerów. Delikatnie poprawiona sylwetka, chromowana listwa zderzaka w kształcie litery C oraz bardziej ekskluzywne wykończenia wnętrza, nowy wzór grilla chłodnicy, lepszy moment obrotowy silnika benzynowego 1,2 l z opcją start-stop sprawiają, że Ford Ka plus spełnia potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

System HSA

Inteligentny system HSA (Hill Start Assist), ułatwiający ruszanie na wzniesieniach, przede wszystkim zapobiega cofnięciu i stoczeniu się samochodu podczas ruszania pod górę, co często stanowi problem, zwłaszcza dla początkujących kierowców. Podwyższone ciśnienie w układzie hamulcowym jest utrzymywane przed dodatkowe dwie i pół sekundy, dzięki czemu prowadzący pojazd zyskuje odpowiedni czas i kontrolę w momencie przekładania stopy z pedału hamulca na pedał gazu. System HSA doskonale sprawdza się również w trakcie zatrzymywania i ruszania na śliskiej nawierzchni.

www.ford.pl

Ford Ka, czyli nowoczesne rozwiązania i zaawansowane funkcje

Nowy Ford Ka plus wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnymi rozwiązaniami, które sprawiają, że kierowca w trakcie podróży pozostaje w stałym kontakcie nie tylko ze światem, ale również ze… swoim samochodem. Aplikacja Ford Pass oraz modem Ford Pass Connect umożliwiają bowiem podłączenie auta do Internetu, dzięki czemu zapewniają dostęp do wielu praktycznych funkcji, takich jak chociażby: uruchomienie silnika z dowolnego miejsca, zdalne otwieranie i zamykanie auta, wskazanie dokładnej lokalizacji samochodu, sprawdzenie poziomu paliwa, ciśnienia w oponach, stanu licznika i wiele innych. Dodatkowym atutem jest najnowsza i najbardziej zaawansowana funkcja Ford SYNC 3, która pozwala sterować systemem audio, odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne za pomocą prostych komend głosowych w języku polskim, odtwarzać muzykę z pamięci USB czy bezprzewodowo z telefonu komórkowego poprzez Bluetooth.

www.motorauthority.com

Nowy Ford Ka Plus, dostępny jest również w wersji cross over z podwyższoną pozycją za kierownicą, relingami dachowymi czy obręczami kół ze stopów lekkich. Cieszy się pozytywną opinią nie tylko wśród klientów, którzy chętnie wyrażają swoją opinię na ford ka forum, ale również u znanych i cenionych dziennikarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.