Firmy wybierają leasing u Skody

samochód
źródło: https://pixabay.com/pl/

Znacie statystyki sprzedaży aut z zeszłego roku w naszym kraju? Jeżeli nie powiem tylko, że na pierwszym miejscu jest nowa Skoda Octavia. W top 10 mamy łącznie 2 egzemplarze czeskiego producenta samochodów. Dwa lata temu zwycięzcą również był ten samo model co teraz. Gdyby Polacy zarabiali więcej założę się, że tych pojazdów byłoby na naszych drogach więcej niż Volkswagenów sprowadzanych lawetami z Niemiec.

Korzystny leasing Skody dla małych i średnich firm

Zakup samochodu dla firmy za pełną kwotę opłaca się jedynie dużym firmom, które dysponują środkami finansowymi na budowę własnej floty pojazdów. Dla mniejszych przedsiębiorstw znacznie bardziej opłacalne jest regularne comiesięczne opłacanie auta, które pod sam koniec umowy może stać się ich własnością. W przypadku Skody leasing dla firm wynosi nieco ponad 100% całej wartości auta. Jeżeli interesują was opłaty miesięczne od innych modeli niż promowana Octavia, to na stronie internetowej Skody znajdziecie kalkulator, który wyliczy wam ratę w oparciu o wasze konfiguracje modelu. Średnio są to opłaty na poziomie od 1000 do 2000 złotych miesięcznie.

Dlaczego Skoda Octavia?

samochód
źródło: http://www.skoda-auto.com

A dlaczego nie Skoda Octavia RS? Ta sportowa wersja klasycznej osobówki prezentuje się jeszcze lepiej. Posiada moc, którą chce się wypróbować na przykład na zamkniętym torze. I do tego te genialne felgi oraz nieco przemodelowana karoseria. Niestety cena jest prawie dwa razy wyższa. Poza tym w firmie wystarczy standardowa Skoda Octavia( http://www.skoda-flota.pl/finansowanie/leasing-z-niska-wartoscia-koncowa ), która wygrała po raz drugi z Niemiecką myślą techniczną oraz Francuskim i Japońskim natarciem aut miejskich. Jest to jeden z nielicznych modeli, który pali tak mało i może pochwalić się wieloma wersjami combi i sedana w cenie zadowalającej nawet największych pesymistów z naszego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.