Bezpośrednia likwidacja szkód – jak to działa?

bezpośrednia likwidacja szkód

Stłuczka zdarzyć się może każdemu! Aut na polskich drogach jest coraz więcej, a co za tym idzie, ryzyko takiej sytuacji jest coraz większe. Nie będziemy jednak pisać o tym jak postępować w przypadku stłuczki, ale raczej o odzyskaniu odszkodowań. Na polskim rynku pojawił się bowiem absolutnie rewolucyjny system!

Bezpośrednia likwidacja szkód (bo o niej mowa) to idealny sposób na szybkie odzyskanie należności niezbędnych do naprawy samochodu po zdarzeniu drogowym. Jeżeli przytrafi Ci się stłuczka bądź wypadek, nie z Twojej winy, to nie musisz już miesiącami czekać na wypłatę pieniędzy! Teraz, środki wypłaci Tobie Twój własny ubezpieczyciel!

bezpośrednia likwidacja szkód

Jak to możliwe?

Jeszcze kilka lat temu przypadkowa stłuczka oznaczała mnóstwo problemów. Zazwyczaj nie tylko pozbawiała auta na dłuższy czas, ale również wiązała się z problemami w zakresie odzyskania pieniędzy na jego naprawę. Nieraz trzeba było czekać ogromną ilość czasu na środki od ubezpieczyciela sprawcy, a koniec końców kwota odszkodowania rzadko kiedy była satysfakcjonująca.

Co się zmieniło?

Bezpośrednia likwidacja szkód sprawiła, że teraz te same pieniądze wypłaci Tobie firma ubezpieczeniowa w której masz ubezpieczony swój własny samochód. Czyli – jeżeli przytrafi Ci się stłuczka to wystarczy wykonać telefon do miejsca w którym wykupiłeś OC na samochód. Cała procedura pójdzie znacznie szybciej i sprawniej, a przy okazji na pewno odzyskasz nieco lepszą sumę pieniędzy niż w przypadku prób batalii z firmą ubezpieczającą sprawcę.

bezpośrednia likwidacja szkód

A co ze zniżkami?

Wielu osobom konfrontacja z ubezpieczycielem kojarzy się z utratą zniżek za OC. Dobra wiadomość jest jednak taka, że tu nie ma o tym mowy! Ostatecznie, to Ty jesteś stroną poszkodowaną, zatem nie ma tu obaw o jakichkolwiek konsekwencjach finansowych, które Ty musisz ponieść.

A co z autem?

Procedura jest taka sama jak w przypadku innych wypłat – dostajesz pieniądze i możesz śmiało naprawiać samochód, by już po krótkim czasie ponownie cieszyć się możliwością jego użytkowania kiedy tylko chcesz.

Prawda , że proste? Zobacz więcej na http://www.zglaszamstluczke.pl/pytania-i-odpowiedzi.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.