Najlepsze gadżety na upały

Letnie upały, utrzymujące się przez kilka lub nawet kilkanaście dni, potrafią skutecznie uniemożliwić normalne funkcjonowanie czy wykonywanie codziennych obowiązków. Szczególnie uciążliwe potrafią być w większych miastach. Na szczęście istnieje szeroki i bogaty wybór ciekawych gadżetów, które pozwolą przetrwać nawet afrykańskie upały.

Przenośny klimatyzator

Klimatyzacja, która w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością, znacznie ułatwia normalne funkcjonowanie w upalne, wakacyjne dni. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na założenie klimatyzacji w całym domu lub mieszkaniu, dlatego znacznie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest zakup przenośnego klimatyzatora w dosyć przystępnej cenie.

tech.wp.pl

Nawilżacz

Idealnym i niedrogim rozwiązaniem na letnie, uciążliwe upały jest …niewielki nawilżacz, produkujący delikatną, zimną i przyjemną mgiełkę, która schłodzi pomieszczenie.

www.oczekujac.pl

Mata chłodząca do samochodu

Brak klimatyzacji w samochodzie stanowi prawdziwy koszmar w upalne dni, ale można sobie z nim poradzić, inwestując w specjalną matę chłodzącą, zasilaną przez…zapalniczkę samochodową. Mata chłodząca, wyposażona w dwa tryby (szybkie schładzanie oraz długotrwałe, delikatne schładzanie) sprawi, że podróż stanie się prawdziwą przyjemnością.

www.autowcentrum.pl

Przenośna lodówka

Przenośna lodówka, działająca na USB, stanowi natomiast idealne rozwiązanie dla osób, które wybierają się w dłuższą podróż i chcą zabrać ze sobą ulubione przekąski na drogę.

www.pitosz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.