Multilock czy zamek elektroniczny – które rozwiązanie wybrać? 

zamek elektroniczny

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie przestrzeni budynku, majątku, towarów, danych branżowych itd. Dlatego wybór tego jednego, właściwego systemu, który zapewni bezpieczeństwo Tobie, Twoim bliskim czy firmie nie jest wcale takie łatwe. Pierwszym kryterium przy wyborze są zazwyczaj finanse i zakładany budżet, ale warto zapoznać się najpierw ze specyfiką każdego rozwiązania. Wtedy po dokonaniu wyboru któregoś systemu nie będzie się zastanawiać czy może jednak inne rozwiązanie nie było lepsze. Kłódka, czy multilock? Zamek elektroniczny czy tradycyjny? Na co powinniśmy się zdecydować? Tego dowiesz się z poniższego artykułu.

System jednego klucza – czym się charakteryzuje? 

System jednego klucza, czy inaczej multilock to niesamowicie uniwersalne rozwiązanie dedykowane zarówno właścicielom przestrzeni biurowych, hoteli, zakładów produkcyjnych, domów jak i bloków mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu systemu poszczególne osoby, które potrzebują dostępu do wielu pomieszczeń nie muszą nosić przy sobie wielkiego pęku kluczy. Ponadto w sytuacji potrzeby udzielenia komuś dostępu nie ma konieczności dorabiania dedykowanych kluczy do każdych drzwi, skrytki, garażu, szafki itd. 

Zamek elektroniczny Gerda Tedee – co w nim takiego wyjątkowego? 

Gerda Tedee to bardzo mały automatyczny zamek umożliwiający sterowanie dostępem do drzwi różnego rodzaju. Dzięki nowoczesnym mechanizmom wystarczy Ci dostęp do aplikacji, za pomocą której otworzysz lub zamkniesz drzwi zdalnie. Dodatkowe ustawienia pozwalają nawet na automatyczne otwieranie się drzwi gdy jesteś w pobliżu. Bardzo wydajny akumulator zapewnia długie działanie bez konieczności zbyt częstego ładowania. Co więcej, amek jest bardzo stylowy, dlatego nie oszpeci Twoich drzwi wejściowych, a wręcz doda im nowoczesnego wyglądu.  

System jednego klucza, czy zamek elektroniczny – które rozwiązanie wybrać? 

Wybór najlepszego systemu zależy od Twoich indywidualnych preferencji, ponieważ oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Jak już wspomnieliśmy na wstępie, czynnikiem decydującym zazwyczaj okazuje się budżet, który sugeruje wybór systemu jednego klucza. Za stosunkowo niewielką cenę otrzymujesz odpowiednio skonfigurowany i dopasowany do Twoich potrzeb system dodatkowo zyskując bezpieczeństwo i niezawodność. Zamek elektroniczny to pod wieloma względami lepsze rozwiązanie, ale i droższe, dlatego nie wszyscy przedsiębiorcy decydują się na jego zamontowanie. Ale Ci, którzy wyposażyli już drzwi w ten nowoczesny system nie wyobrażają sobie bardziej bezpiecznego i komfortowego rozwiązania. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.