Konto za zero, na którym można zarobić. Nowa oferta Alior bank

Alior bank
źródło: https://pixabay.com/

W szkole uczono was, że bank cały czas obraca kapitałem, który otrzymuje. Inwestycje pozwalają na ciągłe czerpanie zysków, które zawsze wiążą się z ryzykiem. My jako klienci banków oddajemy w ich ręce nasze pieniądze, które są bezpieczne na fizycznym oraz cyfrowym koncie. Przez lata za możliwość korzystania z usług banku należała się zapłata miesięczna. W dobie szeroko dostępnej sieci online opłaty za korzystanie z konta, a nawet przelewy znikają na rzecz ofert „za zero”, które przyciągają młodych ludzi z pokolenia internetu.

Dwa rodzaje kont bez opłat

Alior bank
źródło: https://pixabay.com/

Istnieją tylko dwa typy rachunków bankowych, które eliminują 80% typowych opłat plus najważniejszą z nich za prowadzenie konta. Pierwsze oferowane są na start osobom młodym i studentom. Można założyć je nawet kilkuletniemu dziecku i pełnić pieczę nad rachunkiem jako rodzic. Po ukończeniu 18 lat lub po skończeniu edukacji promocja przepada i należy zmienić format konta oszczędnościowego na standardowy. Drugie z nich to konto internetowe. Obsługujesz je w domu na komputerze, tablecie lub smartfonie tam gdzie masz internet. Internetowe oznacza, że zakładasz je i obsługujesz bez wizyty w oddziale fizycznym. Zapytacie czym różni się takie konto od standardowego? Szczerze mówiąc niczym. Zakładamy je przez internet i zyskujemy.

Zero złotych w Alior bank

Bliźniaczo podobna oferta, którą oferuje Alior Bank dostępna jest u konkurencji i cieszy się niesłabnącą popularnością. W banku dżentelmenów jak mówi się o spółce Alior działa w Polsce od 2008 roku, czyli jest ciągle młodym graczem na rynku. Dopracowany system pozwolił im na start usług internet bankingu, który staje się powoli standardem mającym uwolnić nas od kolejek w banku. W ofercie konta internetowego (http://www.tanie-konto.pl/alior-bank/konto-internetowe-zerozlotowe/) widnieje jedynie opłata za korzystanie z innych bankomatów niż Planet Cash, Alior oraz popularnego Euronet. Warto złożyć wniosek o kartę, która podlega opłacie 4 złote przy nieprzekroczeniu kwoty 100 złotych opłat bezgotówkowych w ciągu jednego miesiąca. Warto skorzystać z oferty internetowego konta Alior bank mającego dobre opinie w stosunku do dużej konkurencji innych banków i wyższe oprocentowanie, na którym można zarobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.